CATERING

Business woman serve herself at buffet catering service company eventNie masz czasu przygotować obiadu lub domowej imprezy w gronie rodziny i przyjaciół? Nie martw się, zrobimy to za Ciebie! Zamów catering w Starym Folwarku, a my przygotujemy go i dowieziemy prosto do Twojego domu lub firmy. Catering ze Starego Folwarku to domowe smaki, które odpowiadają każdemu…

 

CATERING OKOLICZNOŚCIOWY

* Organizujesz chrzciny, komunię, imieniny czy urodziny? Każdą uroczystość domową tradycyjnie spędzamy w gronie rodzinnym przy suto zastawionym stole. Nie zdążysz przygotować wszystkiego na czas? Zadzwoń i zamów catering, a my dowieziemy go na wskazane przez Ciebie miejsce.

CATERING DLA FIRM

*  Konferencja? Bankiet? A może event firmowy? Skorzystaj z naszego cateringu i zachwyć domowym smakiem firmowych gości, kontrahentów i pracowników.

Pobierz ofertę: catering dla firm

CATERING WEEKENDOWY

* Masz za sobą ciężki tydzień, a zapowiada się jeszcze cięższy weekend.. w kuchni? Nic z tego! Zamów folwarczny catering weekendowy i ciesz się czasem dla siebie. Swojskie wędliny, domowe zupy, przepyszne mięsa, ryby, ciasta… Zamów to, co lubisz a my dowieziemy to prosto do domu.

CATERING CODZIENNY (DANIA NA WYNOS)

 * Domowe obiady na wynos to sposób na przekąskę w pracy lub propozycja dla tych, którzy nie zawsze mają czas na gotowanie w domu. Dwudaniowy zestaw w atrakcyjnej cenie 11 zł to obiad na każdą kieszeń!

Zamówienia  przyjmujemy:

telefonicznie: 89/5143504 ; 723 044112; 601 375 555 oraz mailowo: biuro@staryfolwark.com.pl