Folwark Tumiany Pokoje & Restauracja

Folwark Tumiany – Pokoje & Restauracja

 

Zapraszamy Państwa w nasze gościnne progi na pełen ciszy i spokoju wypoczynek na Warmii i Mazurach. Pobyt w Folwarku Tumiany, położonym nad malowniczym Jeziorem Tumiańskim, gwarantuje niezapomniane wrażenia. Tereny Tumian i okolic są wręcz idealne by uprawiać ulubiony sport i rozkoszować się pięknem natury.

Stąd polnymi drogami, spacerem lub na rowerze dotrzecie do wspaniałych zabytków przyrody i urokliwych zakątków, które latem pełne są świeżych owoców leśnych a jesienią wynosimy z nich kosze pełne grzybów. Folwark w Tumianach to oaza spokoju, miejsce wypoczynku, a równocześnie idealne miejsce do integracji środowiskowej, znakomita sceneria dla organizowanych wesel, bankietów oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Do sporządzania dań w naszej kuchni używamy naturalnych produktów, świeżych ryb, a także warzyw, owoców sezonowych oraz grzybów z pobliskiego lasu.

dkultur4

Restauracja Folwark Tumiany

 

Nasi Kucharze nie boją się wyzwań, dlatego też sztuka kulinarna Restauracji Folwark Tumiany wielokrotnie już została uhonorowana nagrodami w rozmaitych konkursach. Jednym z sukcesów restauracji jest przyjęcie w poczet sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla, którego wspólnym celem jest rozwój regionów poprzez regionalną żywność i tradycje kulinarne. 

W naszej Spiżarni znajdziesz wiele folwarcznych specjałów, które już nie raz pojechały w świat razem z naszymi gośćmi… Wędzonki, przetwory czy smalec własnego wyrobu – zabierz ze sobą wspomnienia z Folwarku Tumiany!