Restauracja Folwarczna

Home  >>  WYPOCZYNEK  >>  Restauracja Folwarczna

Restauracja Folwarczna oferuje wspaniałe dania kuchni regionalnej. Do sporządzania dań w naszej kuchni używamy naturalnych produktów, świeżych ryb, a także warzyw, owoców sezonowych oraz grzybów z pobliskiego lasu.

W naszej Spiżarni znajdziesz wiele folwarcznych specjałów, które już nie raz pojechały w świat razem z naszymi gośćmi… Wędzonki, przetwory czy smalec własnego wyrobu – zabierz ze sobą wspomnienia ze Starego Folwarku!

Oprócz wspaniałej karty dań, restauracja jest wyposażona w duży taras widokowy, bar alkoholowo-kawowy, a także w 50” telewizor, z którego można skorzystać gdy pogoda nie dopisuje…

 

dkultur4Nasi szefowie kuchni nie boją się wyzwań, dlatego też sztuka kulinarna Restauracji Folwarcznej wielokrotnie już została uhonorowana nagrodami w rozmaitych konkursach. Za największy jednak sukces restauracji przypisuje się przyjęcie w poczet sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla, którego wspólnym celem jest rozwój regionów poprzez regionalną żywność i tradycje kulinarne.