Folwark Tumiany Pokoje & Restauracja

Oferta wypoczynku w Starym Folwarku w Tumianach jest bardzo bogata. Zapewniamy, że każdy gość znajdzie coś dla siebie! Przede wszystkim zachęcamy do korzystania z wyjątkowo czystego i świeżego powietrza oraz lasów, którym otoczone są całe Tumiany. Długie spacery w miłym towarzystwie odprężają i sprawiają, że nasze samopoczucie staje się wspaniałe. Do Waszej dyspozycji oddajemy nie tylko teren ośrodka, ale także sprzęt do aktywnego wypoczynku.

1. Hotel

Pobyt w hotelu usytuowanym pośród lasów i jezior to czysta przyjemność. Do Państwa dyspozycji oddajemy restaurację oraz pokoje hotelowe 1,2,3,4-osobowe w czterech budynkach okalających dziedziniec Starego Folwarku: Dworku, Kuźni, Stajni oraz w Pawilonach.

2. Restauracja

W karcie menu naszej restauracji znajdziecie Państwo wybór dań kuchni regionalnej. Wspaniałe pierogi urzeką Was wybornym farszem a świeże ryby z dodatkiem ciętych ziół przyrządzane w rozmaity sposób sprawią, że rozpłyniecie się nad kunsztem kulinarnym naszych szefów kuchni. Restauracja, wielokrotnie nagradzana w rozmaitych konkursach otwiera smakoszom swe gościnne progi przez 7 dni w tygodniu.

3. Boisko do siatkówki i piłki nożnej

Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu! Gry zespołowe na łonie natury to zawsze dobry pomysł! Nutka rywalizacji i sportowego zacięcia nigdy nikomu nie zaszkodziła, a w Starym Folwarku będzie to przede wszystkim świetna zabawa! Zwłaszcza dla milusińskich, którzy wręcz uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu.

4. Wypożyczalnia sprzętu

Pragniemy zapewnić naszym gościom różne możliwości wypoczynku: oferujemy wypożyczenie rowerów oraz kajaków.

5. Plac zabaw

Plac zabaw to jest coś, co maluchy uwielbiają najbardziej! Zjeżdżalnie, huśtawki, trampolina… U nas każde dziecko czuje się jak ryba w wodzie.

6. Piłkarzyki, stół do ping ponga

Proponujemy naszym gościom korzystanie ze stołu do ping ponga a także z gry w piłkarzyki. Długie, emocjonujące mecze to punkt obowiązkowy każdego pobytu w Starym Folwarku.

7. Salka fitness

Jeśli nie przepadacie za wycieczkami rowerowymi, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście skorzystali z… rowerka stacjonarnego w sali fitness! Ten oraz inne sprzęty są do nieograniczonej dyspozycji naszych gości hotelowych.

8. Fotel masujący

Bijący rekordy popularności fotel masujący znajduje się w Dworku. Już 5 min. intensywnego masażu postawi Cię na nogi!