Folwark Tumiany Pokoje & Restauracja

Skorzystaj z oferty masaży i zabiegów relaksacyjnych. Znajdź dla siebie chwilę odprężenia.

 

Menu masaży i zabiegów relaksacyjnych

 

  •  Aromatyczno- Relaksacyjny masaż ciała na bazie oliwki ze złotem

Relaks i odprężenie ciała i ducha, działa wyciszająco pobudza zmysły, przywraca prawidłowy rytm serca, poprawia krążenie krwi, masaż polecany osobom obolałym i zestresowanym.
Masaż całościowy (55 min.) – 100 zł, częściowy (25 min.) – 50 zł

 

  • Masaż klasyczny Szwedzki

Masaż ten poprawia krążenie, rozluźnia mięśnie i uelastycznia stawy. Zabieg wykonany według ściśle określonego systemu-głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja mięśni okrywający szkielet człowieka.
Masaż całościowy (55 min.) – 100 zł, częściowy (25 min.) – 50 zł

 

  • Zabieg na ciało Owocowy Raj

Zabieg głębokiego nawilżenia i oczyszczenia, dodaje skórze witalności, energii i blasku; rozjaśnia, odpręża i relaksuje. Zabieg obejmuje peeling oraz masaż całego ciała.
Całościowy rytuał (60 min.) – 120 zł

 

  • Zabieg na ciało Czekoladowa Euforia

Zabieg czekoladowy zapewni skórze i zmysłom poczucie głębokiego relaksu Ma działanie drenujące, antycellulitowe i przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji endorfin powoduje poprawę nastroju, wyzwala pozytywną energię i uczucie szczęścia. Zabieg niezwykle aromatyczny.
Całościowy rytuał (60 min.) – 130 zł

 

  • Masaż gorącą czekoladą

Masaż relaksacyjno-odżywczy, wykonywany z wykorzystaniem prawdziwej czekolady. Doskonale zaspokaja potrzeby każdej skóry, pozbawionej napięcia, prawidłowego odżywienia, wymagającej regeneracji oraz wygładzenia. Przywraca harmonię całemu organizmowi. Oddziałuje na psychikę i zmysły poprzez zapach i dotyk. Dobrze wykonany masaż pobudza siły witalne, zmniejsza napięcia i stres. Po zabiegu skóra pozostaje aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona. Zabieg można stosować zarówno u kobiet jak i mężczyzn, przy wszystkich rodzajach skóry, nawet bardzo wrażliwej i naczyniowej. Idealny dla każdego, kto potrzebuje głębokiego relaksu i odprężenia.
Całościowy rytuał (60 min.) – 130 zł

 

  • Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tanki podskórnej. Wykonuje się go na takie partie ciała jak brzuch, uda, pośladki. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, powodując intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu skóry. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i odpowiednie ukrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, co zapobiega tworzeniu się cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn. Działa jako drenaż limfatyczny i przynosi wyraźne efekty w krótkim czasie.
Masaż częściowy (30 min.) – 55 zł

 

  • Thermogenique – zabieg antycellulitowy

Kuracja odpowiadająca problemom skóry dotkniętej cellulitem, która w połączeniu z systematyczną kuracją domową zapewnia widoczne rezultaty. Zabieg na wybrane partie ciała z wykorzystaniem kosmetyków bogatych w koncentraty substancji czynnych. Intensywnie poprawia mikrokrążenia, oczyszczanie z toksyn i nadmiaru wody, aktywizacja procesu redukcji komórek tłuszczowych, wzmocnienie sieci włókien kolagenowych, poprawa struktury tkanki łącznej. Zabieg obejmuje peeling solny całego ciała, masaż żelem termoaktywnym, body wraping folią, masaż końcowy.
Całościowy rytuał (70 min.) – 130 zł

Rezerwacje:

tel. 601375555, 89 514 35 04

m: recepcja@staryfolwark.com.pl

 DSCF9595DSCF9598 DSCF9604 DSCF9606

IMG_9471 IMG_9473