Folwark Tumiany Pokoje & Restauracja

Nie masz czasu przygotować obiadu lub domowej imprezy w gronie rodziny i przyjaciół? Nie martw się, zrobimy to za Ciebie! Zamów catering w restauracji Folwark Tumiany, a my przygotujemy go i dowieziemy prosto do Twojego domu lub firmy.

CATERING DLA FIRM

*  Konferencja? Bankiet? A może event firmowy? Skorzystaj z naszego cateringu i zachwyć domowym smakiem firmowych gości, kontrahentów i pracowników.

CATERING OKOLICZNOŚCIOWY

* Organizujesz chrzciny, komunię, imieniny czy urodziny? Każdą uroczystość domową tradycyjnie spędzamy w gronie rodzinnym przy suto zastawionym stole. Nie zdążysz przygotować wszystkiego na czas? Zadzwoń i zamów catering, a my dowieziemy go na wskazane przez Ciebie miejsce.

CATERING CODZIENNY (DANIA NA WYNOS)

* Domowe obiady na wynos to sposób na przekąskę w pracy lub propozycja dla tych, którzy nie zawsze mają czas na gotowanie w domu. Dwudaniowy zestaw w atrakcyjnej cenie 30 zł to obiad na każdą kieszeń!


Zamówienia  przyjmujemy:

telefonicznie: 601 375 555 ,89/5143504; 508128336;

oraz mailowo: biuro@staryfolwark.com.pl

FIRMA CATERINGOWA OLSZTYN, CATERING FIRMOWY OLSZTYN, CATERING OLSZTYN, CATERING ŚWIĄTECZNY OLSZTYN, CATERING DLA FIRM OLSZTYN, FINGER FOOD OLSZTYN, catering na imprezę, restauracja cateringowa olsztyn